KONST / Skulptur & konsthantverk / Dalahäst 11865308
nr 1186 5308
Dalahäst
höjd: 43 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 28 maj 2018
kl 18:39:44
100 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)